Yurtdışını kendim gezerim diyenler! Gezi Yazılarım’a hoşgeldiniz.

Ayvalık’tan 45 dakikalık feribota ulaşabileceğiniz Midilli adasında gezilecek yerler geziyazilarim.com adresinde! Yazıya ulaşmak için tıklayın.

Molivos Sokakları
Molivos Sokakları

İyi seyahatler.

***********

28 nolu tramvay

Portekiz’in başkenti, kaşiflerin şehri Lizbon şehir rehberi Gezi Yazılarım’da! Lizbon’da nereler gezilir, havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir, nerede kalınır, nerede yemek yenir, kısaca her şey bu yazıda.

Lizbon’da gezilecek yerlere ulaşmak için tıklayın.

İyi seyahatler :)

***********

Antilop Kanyonu
Antilop Kanyonu

ABD’nin Arizona Eyaletinde bulunan ve Las Vegas’a arabayla 4.5 saat mesafedeki Antilop Kanyonu ve Horseshoe Bend’e nasıl gidilir, nelere dikkat edilmeli, nasıl gezilir; kısaca her şey bu yazıda.

Hemen yazıma ulaşmak için tıklayın.

İyi seyahatler :)

***********

Saluhall

Stockholm şehir rehberi Gezi Yazılarım’da! Nereler gezilir, havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir, nerede kalınır, nerede yemek yenir, kısaca her şey bu yazıda.

Hemen Stockholm yazıma ulaşmak için tıklayın.

İyi seyahatler :)

***********

Gezi notlarımın olduğu diğer şehirler : Abu Dabi, Amsterdam, BarselonaBerlin, Bern, BudapeşteBrugge, Brüksel, CenovaCinque Terre, CannesColmarComo, Dubai, EzeFreiburgFloransa, Karlovy Vary, La Spezia, Las Vegas, Londra, Miami, Milano, Monako, Moskova, MostarNew York, NurnbergOxfordParis, Pisa, PortofinoPortovenere, PragRoma, SalzburgSan FranciscoSaraybosnaSiena, Strazburg, StuttgartViyana, Venedik, Washington D.C.

Yurtdışı gezilerimle ilgili notlarıma ulaşmak için şehir adlarına tıklayabilirsiniz. 

İyi seyahatler… :)

Yeni eklenecek şehirlerle ilgili anında bilgi sahibi olmak için hemen FacebookTwitter, Instagram ve Google+ hesaplarımı takip etmeye başlayın.

favicon_geziyazilarim

Yorumlar

yorum

“Yurtdışını kendim gezerim diyenler! Gezi Yazılarım’a hoşgeldiniz.” üzerine 2 düşünce

    1. Çok teşekkürler yorumunuz için. :) Bu kış bir yere gitmedik açıkçası, ara verdik diyebilirim :) Bir de uzun süredir yazamıyorum vakit darlığından ama fırsat yaratıp yazmaya başlamayı planlıyorum.

      Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir